0
;
0 Грн

Установка бампера під силу будь-якому (Реальні історії з життя магазину)

 

Всім доброго дня (або ранку, або вечора). В якійсь мірі шкода, що Ви не можете приїхати до нас і купити кузовні деталі особисто. Зараз установник бампера сидите в зручному кріслі, читаєте цю статтю, можливо плануєте покупку бампера, крила або капота. І не знаєте, що ми не тільки інтернет-магазин, але і звичайний магазин, в який їдуть вирішувати нагальні проблеми-з упевненістю, що все вийде.

 

У кожного - особливе завдання. Це на перший погляд здається, що продавцеві аби відпустити товар. Одному - треба, щоб просто стало, іншому - щоб сам боже не викрив копію. Завжди підкажемо, допоможемо підібрати кращий з можливих варіантів.

 

Нещодавно приїжджав до нас один молодий, але серйозний хлопець на Honda Accord. Машина знатна, американської збірки. На вигляд долею побита, як і хлопець. Втім, в даному випадку це комплімент чоловікові, такі люди викликають повагу. За людині не скажеш, що затиснув грошей на оригінал або немає грошей, зовсім інше - ну не хоче він переплачувати, якщо можна взяти Тайвань.

 

Його одного вже було досить, щоб справити враження на весь персонал, але далі було більше. Коли ми підібрали потрібний  бампер , з Акорду виповз майстер СТО, назвемо його Джамшут. Низького зросту, на обличчі переляк і ознаки голоду, про таких ще кажуть - "дивитися боляче". Ми навіть злегка оторопіли від несподіванки, думали, вже чужий в магазині, знахабнів магнітоли красти посеред білого дня.

 

- Спокійно, - заспокоїв нас власник автомобіля. - Це Равшан (ім'я змінено на загальне з метою публікації статті без дозволу героїв історії), Майстер мій.

 

Нічого собі, до нас зі своїми майстрами ще не приїжджали, подумали ми. Серйозно підготувався. Ну що ж, дивіться, приміряйте. Равшан взявся за справу. Немаленьку таку дрібничку перевертали з одного боку на іншу і назад. Хлопець уважно спостерігав за Равшаном. Ми стежили з ще більшим інтересом. Що він там знайти намагається? Деталь як деталь, 100% копія оригіналу (вибачте за оксюморон). Такі брали вже не раз, тьху тьху тьху, ні разу не повертали. А вже якщо не стає, так питання в кузові в цілому і руках  майстра .

 

- Нармально, суша. Далжна стати. Старгуйся, брат, тут чут підкрутити. і все будет ОК. - сказав Равшан, як відрізав. І зник в салоні Акорду.

 

Завжди приємно обслуговувати людей думаючих, які знають, що їм потрібно. Телефонуйте, якщо немає можливості приїхати особисто, і ми обов'язково допоможемо вам. Працюємо без передоплати, доставляємо по всій Україні. І гарантуємо, що всі бампери, капоти і крила, куплені у нас, встануть. Аби руки були з того місця.

PS У Равшана вони саме з того. Бампер поїхав і більше не повертався.