0
;
0 Грн

Капоти, крила і панелі

Капот | крила | Панелі на будь-які марки авто Відправляємо без передоплат. Гарантія якості. Всі товари пройшли обов'язкову європейську сертифікацію.

Купити капот простіше ніж здається;)

Але все-таки, якщо завдання здається складною) - нижче представлена ​​коротка корисна інформація.

Капот - це відкидна, захисна кришка за якою захований двигун автомобіля. Відкривши капот, ми отримуємо доступ до двигуна і інших конструктивних елементів. Чи можемо перевірити масло, охолоджуючу і трансмісійну рідини, заправити склоочисник і провести інші операції для технічного обслуговування і ремонту. Основна функція капота - захист вмісту від руйнівного впливу атмосферних опадів і вандалізму. При проектуванні автомобілів чималу увагу приділяється формі капота, як з точки зору естетики, так і аеродинаміки. Чим більше обтічна форма авто - тим менше опір повітрю при русі і значить тим менше енергії потрібно для забезпечення руху. Також, особлива увага приділяється проблемі звукозащити від роботи двигуна, генератора і інших елементів.
На жаль, капот необхідно захищати не тільки від впливу атмосферних опадів, але і від злодіїв , та й просто вандалів (любителів псувати чуже майно заради втіхи). За замовчуванням на капоті варто заводський замок, який захищає бампер від відкриття, але часто не вирішує питання безпеки, тому незайвим буде поставити спеціальний протиугінний замок.

Крила, підкрилки, бризковики

Крило (грязезащитний фартух) - елемент над колесом автомобіля, основна функція якого захист учасників дорожнього руху від попадання в них каменів, піску, бруду, льоду та інших частинок, які викидаються з-під колеса автомобіля, що рухається, і зниження пошкоджень від безпосереднього контакту з блоком колесом.
Підкрилки повторюють форму колісної арки і захищають крила і відкриті елементи в колісної арці від механічних пошкоджень , корозії, налипання снігу і бруду.
Самі крила виконані з жорстких матеріалів (пластики, сталь), підкрилки з пластика, бризковики з гуми.

Їздити без цих кузовних частин автомобіля (капота, крил) забороняє пункт 31.4.7 (е) Правил дорожнього руху Україна 2015 г.

Панель кузова


В залежності від марки авто зустрічаються різні за складовими елементами частини кузова здавалося б на однакові за типом машини. Найчастіше зустрічаються передні і задні, верхні, нижні і бічні панелі, окуляр панелі.

В інтернет-магазині 2крила Ви недорого можете придбати капоти, фіксатори замку капота, крила, підкрилки, передні і задні, верхні, нижні і бічні панелі, окуляр панелі, панель під кріплення.

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ