0
;
0 Грн

DACIA

Капот Dacia | Крило Дача | Панель Дача | Капот Дача Купують в інтернет магазині «Два крила». Гарантія повернення грошей у разі виникнення позаштатних ситуацій.

Капот Dacia | Крило Дача | Панель Дача | Капот Дача

Капот або крило автомобіля є основними видимими кузовними деталями. Автовиробники завжди прагнули зробити дизайн своїх творінь оригінальним і привабливим. І капот в цій справі відіграє важливу роль. Тому, якщо на них є хоч якісь незначні пошкодження, це відразу ж впадає в очі. Капот і крила Дача

В інтернет магазині «Два Крила» ми пропонуємо Вам капоти, крила, підкрилки, панелі Dacia за найвигіднішими на сьогоднішній день цінами. Ми співпрацюємо з надійним тайванським виробником.

Марка Dacia належала румунському заводу. Але в 1999 році його викупив французький виробник Рено і значно модернізував виробництво. Сьогодні ми маємо вже оновлену Dacia, що відповідає всім європейським стандартам якості, комфорту і безпеки. Власники авто стверджують, що практично всі деталі мають маркування французького виробника. І природно, ціни на автозапчастини (якими сумно славляться лягушатники). Добре, що в разі альтернативних (неоригінальних аввтозапчастей) ця згубна практика не поширюється.

Якщо Ви пошкодили капот або крило Dacia і думаєте, де купити якісну неоригінальну деталь, ми до Ваших послуг. Вам достатньо повідомити нам модель і рік випуску вашої машини і надамо Вам хороший вибір кузовних автозапчастин.

Додатково:

ґрати Дача

бампера і кріплення бампера Дача

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ