0
;
0 Грн

DODGE

Капот Dodge | Крило Додж | Панель Додж | Капот Додж Інтернет магазин «Два Крила» - це гарантія якості, термінів доставки і законного права на повернення автозапчастин. Гнучка система оплати і знижок. Постійні акційні пропозиції. Опт від 2 одиниць товару. Ми цінуємо кожного клієнта!

Капот Dodge | Крило Додж | Панель Додж | Капот Додж

Марка Dodge є американської і це відбивається в кожній дрібниці. Саме американські автомобілі відрізняються своїм потужним зовнішнім виглядом і надійністю. Капоти, крила, підкрилки Dodge, які представлені в нашому інтернет магазині, ми пропонуємо такої якості, яке точно відповідає рівню вашого автомобіля. Ми співпрацюємо з перевіреним тайванським виробником кузовних автозапчастин та повністю йому довіряємо. І він завжди виправдовує довіру свого споживача. Капот і крила на Додж

Автомобілі Dodge завжди відрізнялися оригінальним, але простим дизайном. І навіть дивлячись на капот Dodge, ми помічаємо, що тут все продумано до дрібниць. Всі представники модельного ряду мають різкий і спортивним характером. І це стосується не тільки легкового транспорту. Слід зазначити, що в даному авто часто використовується так званий крилатий метал - алюміній. На відміну від німецьких марок авто, де даний матеріал використовується іскрючітельно в дорогих (преміальних) марках авто. У Доджа можна зустріти капоти і крила їх алюмінію в автомобілях середнього класу.

Для того щоб купити крило Dodge, капот, панель і інші кузовні деталі, досить вказати нам модель і рік випуску Вашого автомобіля. Наші менеджери зв'яжуться з Вами та запропонують відповідні варіанти. Невисока вартість, гарантія, гнучкі умови повернення та швидка доставка - що ще потрібно для приємного придбання.

Додатково:

Бампер Додж

ґрати Додж

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ