0
;
0 Грн

BYD

Капот BYD | Крило Бід | Панель БИД | Капот БИД Якість обслуговування. Інтернет магазин « Два Крила » - підкажемо, покажемо і швидко допоможемо підібрати відсутню деталь на Ваше авто. Програма лояльності, знижки та подарунки.

Капот BYD | Крило Бід | Панель БИД | Капот БИД

Незважаючи на те, що автомобіль марки Byd ще не дуже популярний представник Піднебесної в Україні, ми вже подбали про асортимент для наших клієнтів. Капоти, крила, підкрилки, панелі Byd Ви обов'язково знайдете в каталозі нашого інтернет магазину & ​​laquo; Два Крила » .

Завдяки тому, що Byd дуже винослівийавтомобіль і недорого коштує, він відразу ж звернув на себе увагу простих українців, які не хочуть переплачувати. Хоча Byd займає одну з лідируючих позицій китайської автомобільної промисловості. Просто не всі моделі цієї марки представлені у нас. Так деякі копії японських автомобілів вже їздять по дорогах європейських країн. У нас поки що більш бюджетні варіанти.

На жаль, бувають випадки, які тягнуть за собою пошкодження кузова автомобіля і потрібно виконати заміну деталей. Капоти і крила Byd дуже часто першими страждають від ДТП різного характеру, і їх слід відразу ж міняти. Напевно ви стикалися з тим, що купити капот або крило Byd не так вже й просто. Але ми готові запропонувати Вам гідний вибір кузовних автозапчастин по відмінної якості і вартості.

Корисні розділи:


Бампера і кріплення бампера БИД

ґрати BYD

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ