0
;
0 Грн

Бампера і кріплення

Бампера | Шина бампера | Кріплення бампера Купують в інтернет магазині « Два крила » ;. Гарантія повернення грошей у разі виникнення позаштатних ситуацій.

Купити бампер просто

Бампер - частина захисної амуніції вашого автомобіля. Він запобігає і зменшує пошкодження торцевих частин авто при зіткненнях на малих швидкостях. Найчастіше конструктивно бампер не є елементом, який захищає водія або пасажира при зіткненні. Бампер призначений для захисту капота, багажника, радіатора, автомобільної оптики, системи охолодження та інших систем автомобіля при виникненні транспортних пригод на малих швидкостях. Також, все частіше автомобільні конструктора проектує бампера з міркувань безпеки тих людей, які необачно лізуть під колеса.

Бампер

У свою чергу підсилювач бампера призначений для пом'якшення сильніших ударів, і здатний за рахунок спеціальних мнеться зон поглинути енергію від вельми сильних зіткнень.

При розробці сучасних бамперів і кріплень бампера багато уваги приділяється поліпшенню аеродинаміки , так як цей показник впливає на продуктивність машини.
Тим не менш, до цих пір немає єдиної думки з питання ідеальної форми, типу кріплення і матеріалу з якого виготовлений бампер.

Існує 3 основних матеріалу з яких виконують як передні так і задні бампера в наш час.


1. Пластик. Більшість сучасних авто використовують термопласт, так як він дешевий у виготовленні, легко встановлюється і має властивість поглинати багато енергії при ударі (адсорбує енергію). Виробництво бамперів

2. Вуглепластики. Найчастіше, бампера з вуглепластика виконують для суперкарів. Але, багато автомобільних компаній починають впроваджувати даний матеріал на ринок для повсякденних машин. Переваги кут ЕПластик - легкість, висока адсорбція енергії. Недолік - висока ціна.

3. Сталь. Стара добра сталь. Класика. Матеріал добре працює, але боляче важкий, примхливий і доріг, і як не крути, за рахунок більшої ваги в порівнянні з пластиком, при інших рівних умовах, знижує продуктивність авто.
П.С. Кожне авто має свою унікальну конструкцією, і все бампера, підсилювачі бампера і кріплення в різних авто природно різні.

Консультанти нашого інтернет магазину автомобільних кузовних деталей з радістю допоможуть підібрати Вам саме ту деталь яка Вам необхідна.

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ