0
;
0 Грн

GREAT WALL

Бампер Грейт Вол | Підсилювач бампера GREAT WALL | Кріплення бампера Грейт Вол пропонуємо придбати в інтернет магазині «Два Крила». З радістю повідомляємо, що при покупці декількох деталей діє гнучка система знижок. Ми готові запропонувати Вам кращі умови на ринку.

Бампер Грейт Вол | Підсилювач бампера GREAT WALL | Кріплення бампера Грейт Вол

Бампер - це та частина автомобіля, яка найбільше страждає від недосконалостей наших доріг та інтенсивної їзди. Особливо, якщо говорити про машини, які в більшій мірі призначені для подолання шляху по бездоріжжю.
Одним з таких брендів є китайський виробник Great Wall. Це один з незаперечних лідерів в даному сегменті. У цих китайських позашляховиках як не можна до речі виробник зумів об'єднати функціональність і дизайн деяких відомих «японців». А завдяки отриманню британського сертифіката, Грейт Вол істотно закріпив свої позиції і на європейському ринку.
Рівень комфорту поряд з доступною вартістю зробив Great Wall дійсно топовим китайським позашляховиком. Властивості прохідності так само відрізняються достатні високим рівнем. Це робить можливим використовувати машини Great Wall в селищах, де немає доріг. А якщо врахувати гідну вантажопідйомність, то йому немає рівних.
Якщо Вам необхідно купити бампер, кріплення бампера або підсилювач на автомобіль Грейт Вол, у нас ви знайдете все, що потрібно.

Бампер Грейт Вол

Звертайтеся до нас за телефонами:


(098) 175-21-29
(095) 569-21-82

Ми знаходимося за адресою м.Київ, вулиця Архітектора Вербітского 32а, офіс 116.

Графік роботи

09.00-18.00

Без вихідних

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ