0
;
0 Грн

MITSUBISHI

Бампер Міцубісі | Підсилювач бампера Mitsubishi | Кріплення бампера Міцубісі купити в інтернет магазині Два Крила. Ми гарантуємо всі передбачені законами України права покупця. Повернення впродовж 14 днів після покупки. Гарантія 3 місяці на будь-який товар. Можливість оформлення рекламації на браковану деталь.

Бампер Міцубісі | Підсилювач бампера Mitsubishi | Кріплення бампера Міцубісі

Основним завданням бампера автомобіля є пом'якшення сили удару. Оскільки наші дороги далеко не досконале, бампер перший приймає на себе удари відлітають каменів і дрібних елементів дорожнього полотна. Але якщо в процесі експлуатації автомобіля бампер або кріплення бампера пошкодилися, це не привід для паніки. Ми знаємо, як Вам в цьому допомогти. Бампер на Міцубісі в інтернет магазині Два Крила
Якщо Ви є власником приемистостью японського «рисака», по імені Mitsubishi, Вам крупно повезло. Ця марка авто дійсно варта уваги і поваги. Назва концерну обрано не випадково. У перекладі воно означає «три діаманти» і символізує три позиції керівництва заводу: чесність, відповідальність, відкритість. У 1917 році зійшов з конвеєра перший автомобіль, а 2000 році Мітсубіші увійшов до трійки найбільших автовиробників світу. Сьогодні Mitsubishi гордо розсікають по дорогах нашої країни і захоплюють нас своїми бездоганними формами.
Якщо у вашої машини пошкодився передній або задній бампер, кріплення бампера або Вам необхідний підсилювач, зайдіть в наш каталог або зв'яжіться з менеджером по телефону. Необхідна деталь буде у Вас вже через кілька днів.

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ