0
;
0 Грн

DACIA

Бампер дача | Підсилювач бампера Dacia | Кріплення бампера Дача Японці, європейці, американці. Інтернет магазин «Два Крила» кузовні запчастини на автомобілі будь-якої національності і країни виробництва.

Бампер Дача | Підсилювач бампера Dacia | Кріплення бампера Дача

Бампер для автомобіля є важливою захисною складової. Розвиток сучасних технологій дозволило виробникам зробити бампер не тільки для захисту автомобіля, але і для надання йому особливої ​​індивідуальності і естетичності. Тепер бампер може не просто першим «тримати удар», а тримати його красиво.
Бампер і кріплення бампера, які ми пропонуємо в нашому магазині для автомобілів Dacia, відповідають всім стандартам якості. У нас можна знайти цю частину кузова для будь-якої моделі всіх років випуску. Бампера і кріплення бампера на Дачу


У 1999 році французький Рено викупив єдиний румунський завод з виробництва легкових автомобілів Dacia і дав йому нове життя. Dacia хоч і існував до цього кілька десятиліть, все ж потребував модернізації. Це послужило початком виходу сучасних легкових автомобілів для міської їзди, які швидко завоювали ринок в своєму сегменті. Спочатку бюджетні машини, по типу Логан. У народі так само з'явилася приказка "купи Дачу на Дачу". а потім і більш дорогі авто - міські кросовер Дастер. Найцікавіше. що за якістю авто практично не поступається старшому братові.


Купуючи бампер Dacia в нашому магазині кузовних автомобільних запчастин, ви можете бути впевнені, що робите правильний вибір.

Додатково:

ґрати Дача

Капот, крила і панелі Дача

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ