0
;
0 Грн

FIAT

Бампер Фіат | Підсилювач бампера Fiat | Кріплення бампера Фіат Відправка товару під замовлення на протязі 3 днів. Інтернет магазин «Два Крила» - якісно, ​​швидко, професійно підбираємо автомобільні запчастини на будь-яку марку і модель.

Бампер Фіат | Підсилювач бампера Fiat | Кріплення бампера Фіат

Бампер - це та частина кузова автомобіля, яка першою приймає на себе удар і захищає важливі вузли транспортного засобу. Наш інтернет магазин пропонує бампери, кріплення бампера і всі необхідні супутні автозапчастини на легендарні автомобілі найбільшої італійської марки Fiat.


Концерн багато десятиліть поспіль утримує лідируючі позиції в сфері автомобілебудування. Вельми доступні, але в той же час практичні і функціональні Фіати підкорили своєю простотою і надійністю Бампер Фіат З доставкою по Україні споживачів по всьому світу.


Їх історія почалася ще в далекому 1899 році . Через кілька років в США був відкритий ще один, дочірній завод. Підприємство з кожним роком набирало обертів і розвивало свої виробничі масштаби.
Сьогодні концерн Фіат включає в себе таких іменитих і відомих нам усім виробників автомобілів, як Alfa Romeo, Ferrari, Maserati, Lancia, що робить його ще більш популярним серед знавців європейської якості і стилю. Не можна не відзначити, що "славна історія" радянського автопрому почалася саме з Фіата.

А точніше з вивезених з Італії автомобільних заводів. Звичайно шкода, що совєцьких інжіреров не вистачило на машини для народу. І копійка протягом 20 років вдалося не обзавезтіть та ж едектропакетом, не кажучи вже про інші більш просунутих благах прогресу.

Додатково:

ґрати Фіат

Капот, крила і панелі Фіат

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ