0
;
0 Грн

IVECO

Бампер Івеко | Підсилювач бампера Iveco | Кріплення бампера Івеко в магазині «Два крила». Ми раді, як новим, так і постійним клієнтам. Приєднуйтесь до нашої програми лояльності. Вас чекають подарунки, знижки, акції і приємні сюрпризи.

Бампер Івеко | Підсилювач бампера Iveco | Кріплення бампера Івеко

Бампер для легкового автомобіля є важливим елементом декору і захисним бар'єром від усіляких невдач, які можуть виникнути в процесі шляху. А що вже говорити про вантажному і комерційному транспорті. Його потужної передньої частини, здавалося б, нічого не загрожує. Бампер Івеко
Італійський концерн Івеко складається з групи успішних автомобільних компаній, об'єднаних однією ідеєю. Це один з найбільших і перспективних машинобудівних виробників вантажної техніки на сьогоднішній день. Виробнича лінія складається з декількох сімейств транспортних засобів. Кожна з них призначена для тієї чи іншої перевезення і має свої технічні особливості.
Бампера і кріплення на Iveco представлені в нашому магазині позбавлять Вас від необхідності виснажливих пошуків автозапчастин. Наші деталі тільки від перевірених постачальників і відрізняються найвищою якістю.

І до всього вищесказаного варто додати, що Івеко один з найпопулярніших комерційних "віслюків" в нашій країні. А з запчастинами не все так радісно як хотілося. Але у нас є виходи на Європейські склади кузовних деталей. І бампер Івеко через 3 дня вже в Києві.

Вдалих покупок Друзі!

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ