0
;
0 Грн

LEXUS

Бампер Лексус | Підсилювач бампера Lexus | Кріплення бампера Лексус в магазині «Два крила». Ми раді, як новим, так і постійним клієнтам. Приєднуйтесь до нашої програми лояльності. Вас чекають подарунки, знижки, акції і приємні сюрпризи.

Бампер Лексус | Підсилювач бампера Lexus | Кріплення бампера Лексус

Автомобілі Lexus вже давно заявили про себе, як машини преміум класу, доступні далеко не всім. Передній і задній бампер Lexus - це не просто захист основного кузова. Виробник витрачає колосальні кошти на тонкощі дизайну кожної, навіть найменшої, частини кузова.
Історія бренду почалася ще в кінці 20-го століття. Завод Toyota зайняв нішу автомобілів класу «люкс», і просто увірвався на ринок під ім'ям Lexus, щільно там осівши, і до цього дня. Назва була вибрана не просто так. У перекладі воно означає «розкіш» і цей автомобіль повністю відповідає своєму імені. Навіть в таких, здавалося б, незначних деталях, як бампер, відбивається заявлений стиль. На брендування було витрачено близько мільярда доларів. Щоб сьогодні при згадці Lexus у нас з вами відразу виникало бажання його купити.
Наш магазин пропонує бампер і кріплення бампера Lexus на весь модельний ряд і будь-який рік випуску. Ми доставимо Ваше замовлення за найкоротший термін, щоб ніщо не затьмарило бездоганність Вашого автомобіля.

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ