0
;
0 Грн

BYD

бампера BYD, підсилювачі бампера BYD і кріплення бампера БИД Інтернет магазин «Два Крила» - це гарантія якості, термінів доставки і законного права на повернення автозапчастин. Гнучка система оплати і знижок. Постійні акційні пропозиції. Опт від 2 одиниць товару. Ми цінуємо кожного клієнта!

Бампера, підсилювачі бампера і кріплення бампера BYD

Е ще один« східний гість »в нашій країні автомобіль марки Byd починає щільно обґрунтовуватися серед українського споживача. Ми, в свою чергу, пропонуємо бампер і кріплення бампера до нього, навіть не дивлячись на ще не надто високий попит.

Китайські автомобілі Byd придбали у нас свою популярність за витривалість поряд з невисокою вартістю. Виробник заявляє себе одним з лідерів китайської автопромисловості. Серед його моделей є високо технологічні японські копії дорогого сегмента, але поки ще не популярні у нас.

Але, як і будь-який транспортний засіб «східного» класу, машини Byd не дуже стійкі до механічних пошкоджень кузова. Особливо це стосується бампера і кріплення бампера. Навіть незначне зіткнення може спричинити за собою необхідність заміни бампера і супутніх запчастин. І якщо багато магазинів не зможуть вам запропонувати гідний вибір, то у нас ви знайдете бампера, кріплення бампера і підсилювачі на весь модельний ряд, пропонований в Україні.

ми дорожимо кожним своїм клієнтом.

 Бампер_БІД

Ми завжди раді Вашим запитам за телефонами:

(098) 175-21-29
< strong> (095) 569-21-82

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ