0
;
0 Грн

Решітки радіатора, молдинг і накладки

ґрати радіатора | Накладки бампера | Решітка автомобільна У нас можна купити автозапчастин відмінної якості в один клік. Інтернет магазин «Два Крила» працює без передоплат, без обману, без затягування строків відправки. Ми збираємо і відправляємо будь-яке замовлення в будь-яке місто України миттєво!

Решітка радіатора - вдале довершення стилю автомобіля

Кожен водій знає, що в автомобілі немає жодної « випадкової » деталі. Всі елементи і механізми в єдину систему покладають на себе важливу роль. Все, аж до найдрібніших дрібниць, навіть решітка радіатора, необхідні для безпечного і комфортного пересування.
Хто з нас не дивився із захопленням на проносяться повз стильні сучасні іномарки, навіть не замислюючись про те, скільки сил виробниками витрачено на цей досконалий дизайн, які приковує Решетка_в_бампер мільйони захоплених поглядів. І ми, не звертаючи конкретного уваги на такі деталі, як решітка радіатора , наприклад, захоплюємося чином в цілому. А саме решітка радіатора здатна зробити образ автомобіля завершеним. За допомогою решітки радіатора можна надати агресивний або навпаки м'який вид автомобілю. Це може бути як елегантний, так і спортивний « сталевий кінь » ;. Одним словом, решітка радіатора є головним атрибутом цілісного сприйняття вашого автомобіля, його, можна сказати, особливістю, як, втім, і решта всіх кузовних « аксесуари ».


Для чого призначена решітка радіатора

Основне призначення решітки це, перш за все, захисна амуніція для радіатора автомобіля від негативного зовнішнього впливу. Наприклад, потрапляння всякої всячини, і, як наслідок, пошкодження. Решітка дозволяє перенаправляти потік повітря, що сприяє охолодженню радіатора і не допускає нагрівання охолоджуючої рідини. Але це за умови, що ви не є власником спортивного авто, там цю функцію на себе беруть повітропроводи, а решітка потрібна чисто « для краси ».

Приємним бонусом до всієї своєї практичності є декоративна функція решітки радіатора автомобіля. Виробники намагаються робити решітки ідеально вписуються в дизайн своїх « творінь » ;. Сьогодні можна купити решітку радіатора для будь-якого транспортного засобу, яка сподобається саме вам. Або ж замовити тюнінг наявної, що останнім часом дуже популярно. Безумовно, до всього потрібно підходити з почуттям міри і смаку і пам'ятати, що все ж основна функція решітки радіатора & ndash; захисна.


Види решіток радіатора автомобіля

В залежності від статусу марки і моделі автомобіля, відповідно, решітки радіатора між собою дуже відрізняються. І це, погодьтеся, нормально. Кожен поважаючий себе виробник хоче зробити свій модельний ряд максимально привабливим для клієнтів. І в хід йдуть всі хитрощі. А решітка радіатора, яка відразу ж впадає в очі, одна з них.

В основному матеріалом служить пластик або метал, або ж їх комбінація ( хромована решітка ). Форма і розмір решітки радіатора залежить від того, для якої моделі вона призначена. Дуже часто виробники використовують « прийом » у вигляді покриття пластикової решітки хромом, тим самим намагаючись надати їй більш « дорогий » вид. Але для досвідченого автовласника це не аргумент. Деякі моделі взагалі передбачають Решітка радіатора-Два Крила грати радіатора тільки для « краси » і вона чисто символічна. Але є деякі моделі авторитетних позашляховиків, у яких решітка радіатора виконує захисну, аеродинамічну і декоративну функції. Такі решітки виробник виготовляє з міцних високоякісних матеріалів.
Звертаємо вашу увагу, що є моделі, де, як в це не важко повірити, виробник забув, які основні функції покладені на решітку радіатора. У гонитві за стильним дизайном, автомобілі сходять з конвеєра з абсолютно невідповідною цієї складової. Або отвори занадто великі і постійно « ловлять » камені, або щілини між смугами занадто широкі. Тоді доводиться доповнювати грати сітками або замінити взагалі.
А в останні роки стало дуже популярно тюнінгувати решітки радіатора , і доповнювати різноманітними « наворотами » ;, типу додаткових ліхтарів та іншого. Доречно чи ні, знову-таки, вирішує сам кожен для себе і в залежності підходить це саме його автомобілю.
Багато хлопців « в гаражах » примудряються виконати апгрейд своєї решітки. Вони знімають її заводський варіант і доповнюють візерунками, розписом, хромуванням і все інше, що може придумати людську уяву і після встановлюється на своє місце. У підсумку ми отримуємо ексклюзивний handmade за невелику вартість. Безумовно, на любителя дана процедура. Одним з незаперечних плюсів на користь заміни решітки радіатора є її легка установка. Зняв стару, вибрав і купив нову, одягнув, все, можна їхати. Ніяких тобі складнощів з установкою. Це дає можливість за день оновити анфас своєї « коханої залізної подруги » без особливих матеріальних витрат. Крім того, можна купити накладки на решітку радіатора, як з практичною боку, так і з декоративною.


Як зробити правильний вибір


По-перше, слід уважно поставитися до вибору, здавалося б, такий незначної частини автомобіля, як решітка радіатора. Тільки злагоджена робота всього механізму автомобіля забезпечує йому довгі роки Інтернет магазин Два Крила - Правильний вибір безперебійної роботи. По-друге, звичайно, можна і самому встановити нову деталь. Але краще заскочити на півгодини до хлопців на СТО, які знають свою справу і добре його роблять. Це вбереже від несподіваних неврахованих моментів. І по-третє, якість самої автомобільної запчастини і ще раз якість. Низька ціна, звичайно, це аргумент. Але тільки в тому випадку, коли справа не стосується автомобіля і його складових. Надійний виробник, перевірений продавець і грамотний консультант разом завжди дають відмінний результат, і ваш вибір точно буде правильним.

Про нас

Контакти та графік роботи

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ