0
;
0 Грн

DODGE

Решітка радіатора Dodge | Рещетка бампера Додж | Решітка Додж Відправляємо в день замовлення будь-яким зручним для Вас перевізником. Інтернет магазин «Два Крила» - запорука безпечної покупки.

Решітка радіатора Dodge | Рещетка бампера Додж | Решітка Додж

 Решітка на суворе американське авто Додж

Якщо Вам необхідно купити решітку радіатора Dodge, Ви звернулися за адресою . У нашому інтернет магазині кузовних автозапчастин є всі необхідні модифікації цієї деталі.
ґрати радіатора грають важливу роль в охолодженні системи двигуна. Крізь них проникає повітряний потік, який дозволяє основних вузлів транспортного засобу підтримувати певний температурний режим. Але крім цього решітка радіатора Dodge виконує і декоративну функцію. Вона може бути виконана з високоміцного пластика або сплаву. Це дозволяє решітці радіатора Dodge мати первісний вигляд навіть при найжорсткіших умовах експлуатації.


Автомобілі модельного ряду Dodge завжди відрізнялися потужним видом і були яскравими представниками американських машин. В основу концепції виробник поставив брутальний дизайн і відмінні технічні параметри. Марку можна назвати бюджетної. Швидше це середній сегмент ринку.


У нашому магазині Ви можете купити решітку радіатора Dodge такого дизайну, який буде підкреслювати стиль вашого автомобіля. І все це ми пропонуємо за оптимальними цінами і гарантією.

Додатково:

Бампер Додж

Капот, крила і панелі Додж

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ