0
;
0 Грн

MERCEDES

Решітка радіатора Мерседес | Решітка бампера Mercedes | Решітка Мерседес Без передоплат, в стислі терміни, з доставкою по всій території України. Гнучка система знижок для оптових клієнтів. 2 деталі це опт! Програма лояльності, персональна ціна.

Решітка радіатора Мерседес | Решітка бампера Mercedes | Решітка Мерседес

Решітка радіатора Mercedes служить індивідуальною особливістю цього легендарного автомобіля. Високий статус і розкішний зовнішній вигляд має відображатися у всіх дрібницях бренду. Мерседес завжди був лідерів і зразком світового автомобільного виробництва. На дизайн автомобілів свого модельного ряду виробник витрачає мільйони доларів. І навіть над такою, здавалося б, незначної деталлю, як решітка радіатора, трудяться кращі «уми».

ґрати радіатора Mercedes виконані тільки з високоміцних матеріалів з елементами хрому. Вони мають аеродинамічні форми, які дозволяють безперешкодно проникати повітряному потоку через отвори і охолоджувати двигун.

Історія Mercedes - Benz почалася ще в 1926 році, коли за допомогою злиття двох успішних компаній була створена одна і названа Mercedes - Benz. Поступово концерн набирав виробничі обороти і незабаром завоював світовий ринок автомобілебудування.

У наші дні Mercedes - Benz - це зразок того, як потрібно «робити» автомобіль. Це бренд, який гідний свого звання.

Тому якщо Ви пошкодили решітку радіатора свого Мерседеса, ми готові запропонувати свої послуги. Дрібні дорожні пригоди, відлітають камені на дорозі, неправильна парковка - все це може зіпсувати решітку радіатора і, як наслідок, зовнішній вигляд Вашого автомобіля. Зателефонувавши нам, Ви отримаєте можливість швидко і якісно замінити зіпсовану деталь, щоб ніщо не псувало «обличчя» вашого автомобіля.

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ