0
;
0 Грн

FIAT

Решітка радіатора Fiat | Рещетка бампера Фіат | Решітка Фіат Інтернет магазин «Два Крила» - кузовні автозапчастини на автомобілі будь-яких марок і моделей. Ми гарантуємо всі передбачені законодавством права покупця. У нас можливе повернення і обмін товару на протязі 14 днів після покупки.

Решітка радіатора Fiat | Рещетка бампера Фіат | Решітка Фіат

Решітка радіатора Fiat є не тільки декоративний елемент автомобіля. Решітка радіатора Fiat грає важливу роль в охолодженні двигуна. Через неї проходять повітряні потоки, які дозволяють основних вузлів зберігати оптимальну температуру. Решітка радіатора Fiat буває різної форми і виготовляється з міцного пластику або металевих сплавів.

 reshetki fiat kategorii

У разі дорожньо-транспортних пригод, неправильної парковки або недбалої їзди решітка радіатора Fiat одна з перших приймає на себе удар і пошкоджується. Наш інтернет магазин кузовних автомобільних запчастин допоможе Вам підібрати нову решітку радіатора Fiat для будь-якої моделі цього італійського виробника.

Концерн Fiat є дуже популярним не тільки серед консервативних європейців, але і в усьому світі. Наші громадяни полюбили Фіати за їх практичність і функціональність. Але разом з тим і за доступну вартість. Серед представників модельного ряду є як невеликі автомобілі для міста, так і функціональний і невибагливий комерційний транспорт.

Додатково:

Бампер і кріплення бампера Фіат

Капот, крила і панелі Фіат

group 22
ПРОФЕСІЙНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ
group 22
НАЙКРАЩА
ЦІНА
group 24
ПОВЕРНЕННЯ
ТОВАРУ