0
;
0 Грн

Це жесть або Переваги тайванських деталей. частина 3

тайванські кузовні деталіУсталений стереотип, що Тайвань - це Китай, давно не відповідає дійсності. Спільного в них тільки приблизне географічне положення (десь на Сході). Правда, є дещо ще - випуск продукції під запити замовника. Кому дешевше, кому подорожче (читати тут). Так може тому що замовники везуть  неякісні запчастини , у нас так багато «поганого Тайваню»?

 

Підводячи підсумки, хоче сказати про бюджетности тайванських деталей. Якщо ви - господар недорогий і немолодий іномарки, навіщо оплачувати дорогі фірмові тракторів? А що з цього приводу думають власники автомобілів середнього класу? Питання не таке однозначне, якщо на кону не тільки ціна, але і статус. Вибираючи дорогу оригінальну деталь і викладаючи в три рази більше з гаманця, вони заспокоюю себе, мовляв це ліцензія, а значить довговічність. Але коли потрібно економити, погоджуються, що Тайвань - оптимізація витрат. Адже «зайвих» грошей не буває ні в кого.

 Б / у запчастина - альтернатива?
 
Щоб не ризикувати на копії, можна взяти кузовную запчастина б / у. З одного боку це така ж запчастина, як та, що підлягає заміні. Але з іншого боку, вона вже була у використанні, а значить, незрозуміло, що з нею було до. Можливо, несучу частину кузова зняли після ДТП, вирівняли до пристойного стану, пофарбували і тепер продають. А захлопнеш капот разок невдало, так деталь і трісне. Єдиний непохитний плюс - б / у запчастина коштує в 2-3 рази дешевше.
 
підсумок
 
кузовні запчастини ізТайваняУ відновленні кузова авто тайванські деталі незаперечно лідирують. Оригіналу віддані одиниці, тоді як копії купують охоче і часто. Та й сертифіковані за всіма канонами деталі коштують на 20-30% дорожче. А кому-то і цих грошей шкода за папірці і гучні імена незалежних інститутів в документації.

Скарги на тайванські деталі - поза справами конкурентів, а реальний факт низькоякісної підробки на  ринку України . Вся справа в постачальниках, які не завжди звертаються до топовим виробникам кузовщини в Тайвані. Пояснюються вони так: деталі з гарантованим і перевіреним якістю купують погано. І це факт, українські автомобілісти вибирають недорогі тайванські деталі.