0
;
0 Грн

Це жесть або Виробництво тайванських деталей. Частина 2

Виготовленням  кузовних  запчастин в Тайвані зайняті кілька десятків заводів. А найавторитетнішим з них є TYG ( Tong Yang Group ). Почувши азіатське назву, багато автомобілістів «включають» стереотипи з приводу якості. Але варто познайомитися з авторинком і стане ясно, TYG має вагому частку не тільки на національному рівні, а й у всьому світі. До речі, заводи компанії розташовуються не тільки в самій Тайвані і ще кількох азіатських країнах, а й в Європі. А крім безлічі сертифікатів TYG відзначений стандартами Ford.

 Звідки ж беруться деталі низької якості і реальні випадки несумісності запчастини з кузовом. Справа в тому, що в самій Тайвані крім концернів-гігантів є виробники «простіше». Клас їх продукції, грубо кажучи, поступається за технологічними характеристиками. Якщо концерни першої величини викидають прес-форми після певної кількості використань, заводи з кооперативними стандартами якості найчастіше закуповують вже були у вжитку прес-форми. Страждають, тобто не витримуються і такі стандарти, як:
 
· Точність обрізки та обробки;
· Певна марка металу або пластмаси, грунтовки;
· Похибка форми деталі.
 
Як результат, досить низька якість і відповідна вартість. Але, що саме небезпечне, деталь зовні нагадує ту, що якраз необхідна автомобілісту. Але зовнішність оманлива.
 
 відповідь європейців
 
 
Ринок кузовних автозапчастин Європи представлений кількома поважними концернами, які тримають марку і користуються авторитетом. Але за останні роки позиції були значно втрачені не без допомоги тайванських конкурентів.
 

Європейці будували цей бізнес десятиліттями, і не здалися так просто. Якщо продажу на вторинному ринку їм закриті, то на поставках деталей ОЕ ринку європейці все ще заробляють краще.

 Як контролюють якість

 Зразки з кожної серії проходять ретельний контроль, а саме:
 
· Візуальний контроль
· Серія випробувань матеріалу
· Тест безпеки
· Тести на товщину покриття
· Тестова установка запчастини

 

Щоб відповідати високим стандартам галузі, виробники (в тому числі і TYG) тримають близько 150 автомобілів для тестових перевірок свого товару.

 

Гарного дня і вдалих покупок!