0
;
0 Грн

Капот на машину вартістю один мільйон.

В добавок до статті про алюмінієвих кузовах.

Випадок їх нашої практики. Одна з останніх продажів. Капот на БМВ 5 серії в кузові F10 | F11 . Матеріал оригінального капота алюміній. Це означає, що деталь вкрай складно піддається рихтування та відновленню.

 

Перед клієнтом стало питання повної заміни деталі. В першу чергу було звернуто увагу на вживані капоти. Хлопці з розборок в один голос стверджували, що деталь ідеальна, і без дефектів. В результаті клієнт два рази отримав неякісний товар.

У першому випадку капот побило градом. У другому був загнутий кут (це дуже серйозний дефект так само для сталевої деталі). У разі сталевої деталі, град, це не критично. Рихтування, шпаклювання, фарбування і ніяких проблем. Але в нашому випадку матеріал алюміній, і молотком по ньому не постукаєш. Він просто трісне і все. А зварювальні роботи по алюмінію обійдуться цілком можливо дорожче самого капота в рази. Нами був проданий новий, без слідів попадання під град і ворожі танки капот на цей автомобіль.


Відправлений новой почтой, в латах. З максимальними гарантіями безпечного перевезення. Чекаємо від клієнта фотосесію встановленої деталі.